Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Σε χαλί με χαμηλό ύψος πέλους τσουλάει;

 

 

Δεν πολυ ξερω πως οριζεται το χαμηλο πελος, αλλα παντως στο δικο μου χαλι που ειναι κανονικο, τσουλαει ικανοποιητικοτατα

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Ήρθε η καρεκλα-θωρηκτό 

 

 

20201201_124633.jpg

20201201_124246.jpg

20201201_134452.jpg

Από άνεση και εργονομικές ρυθμίσεις πώς τα πάει;

Καλορίζικη, εγκρίνω το total black look.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Από άνεση και εργονομικές ρυθμίσεις πώς τα πάει;

Καλορίζικη, εγκρίνω το total black look.

 

 

E τα κλασσικα μωρε. Εχι ρυθμιση πλατης, armrests πανω κατω και μεσα εξω. Νταξει σιγουρα θα τη φερεις στα μετρα σου. Επισης η kaiser II, εχει πιο φαρδυ καθισμα. 46cm εναντι 42 cm της AD12XL V2 που για μενα ειναι πολυ σημαντικο. Νομιζω το 42αρι καθισμα παραηταν μικρο. Η ποιοτητα κατασκευης ειναι αυτο που εντυπωσιαζει εκ πρωτης οψεως παντως. Το μοναδικο μου παραπονο απο ολες τις gaming chairs του κοσμου ειναι το σχετικα μεγαλο υψος τους ακομα και οταν ειναι τερμα κατω. 50cm αποσταση του καθισματος απο το πατωμα ειναι καπως πολλα.... Ειδικα για μας τους κοντους. Αλλα λυνεται ευκολα με ενα υποποδιο... Παντως, πλατη, μεση αυχενα στα βαζει σε μια ευθεια και στα κραταει εκει, ακριβως οπου πρεπει. Σημερα ας πουμε δεν εχω την παραμικρη ενοχληση σ αυτα τα σημεια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgos2187 said:

εχει πιο φαρδυ καθισμα. 46cm εναντι 42 cm της AD12XL V2 που για μενα ειναι πολυ σημαντικο. Νομιζω το 42αρι καθισμα παραηταν μικρο. 

είναι σημαντικό για όλους. Οι πιο φημισμένες από τις πολύ ακριβές (Aero π.χ.) έχουν δυο-τρία μεγέθη ειδικά για αυτόν τον λόγο. Όπου όλοι επισημαίνουν πόσο σημαντικό είναι να επιλέξει κάποιος το σωστό μέγεθος.

Η πάγια «συμβουλή» μου: ωραίο να βλέπεις και να κάθεσαι στο κανονικό υλικό, όμως, τώρα που είναι νωρίς, σκέψου μήπως είναι καλύτερα να χρησιμοποιήσεις κάποιο σεντόνι/πετσέτα/κάλυμμα για να επιβραδύνεις την φθορά του υλικού της καρέκλας. Σου κρύβει την αισθητική της που υποτίθεται πως σου αρέσει, καλύτερα όμως αυτό παρά να φθαρεί ταχύτερα το ύφασμα/δέρμα/όποιο υλικό. Είναι και κάπως πιο δροσερό τους ζεστούς μήνες.

Μεγειές Γιώργο.

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Η πάγια «συμβουλή» μου: ωραίο να βλέπεις και να κάθεσαι στο κανονικό υλικό, όμως, τώρα που είναι νωρίς, σκέψου μήπως είναι καλύτερα να χρησιμοποιήσεις κάποιο σεντόνι/πετσέτα/κάλυμμα για να επιβραδύνεις την φθορά του υλικού της καρέκλας. Σου κρύβει την αισθητική της που υποτίθεται πως σου αρέσει, καλύτερα όμως αυτό παρά να φθαρεί ταχύτερα το ύφασμα/δέρμα/όποιο υλικό. Είναι και κάπως πιο δροσερό τους ζεστούς μήνες.

Μεγειές Γιώργο.

 

Ααα τετοια δεν κάνω!! Αυτό που μ αρέσει να βλέπω, θέλω να το βλέπω!!!! Κατανοητή η ένσταση, και καθόλου κατακριτέα αλλά ντάξει... Δεν είμαστε πισμτσιρικια που θα ανεβαίνουμε με πόδια η θα κάνουμε ταρζανιες.  Εδώ η προηγούμενη η σάπια άντεξε πόσα χρόνια και η φτηνοδερματινη της άντεξε αξιοπρεπέστατα. Δε νομίζω να αντιμετωπίσω πρόβλημα μ αυτήν. Thanks πολύ πάντως!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Spirosssss said:

Το πληκτρολόγιο τι λέει;

 

Είναι το αντίπαλο δέος του Logitech K400 Plus. Προσωπικά προτιμώ για κάποιους λόγους το Microsoft, αν και είχε πέσει πρώτο στα χέρια μου το Logitech. Εάν ψάχνεις keyboard-touchpad combo για τον καναπέ, είναι πολύ τίμια επιλογή, ειδικά αν το πετύχεις σε προσφορά.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος acct έγραψε:

 

Είναι το αντίπαλο δέος του Logitech K400 Plus. Προσωπικά προτιμώ για κάποιους λόγους το Microsoft, αν και είχε πέσει πρώτο στα χέρια μου το Logitech. Εάν ψάχνεις keyboard-touchpad combo για τον καναπέ, είναι πολύ τίμια επιλογή, ειδικά αν το πετύχεις σε προσφορά.

 

Ευχαριστώ! Ναι, θέλω να αντικαταστήσω τον γερόλυκο το dinovo edge για το σαλόνι, και αυτό φάνηκε πολύ τίμιο. Μπήκε στη λίστα του Αϊ Βασίλη :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kpetros said:

Ελπιζω να κανεις πλακα 

Γιατί να κάνω πλάκα? Δεν το κατάλαβα. Αγοράστηκε από Σουηδία. 

Έγινε επεξεργασία από def
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Efialtis said:

Απλώς επειδή η επίσημη τιμή είναι κάτω από τη μισή που πλήρωσες κάνει εντύπωση.

Έχεις δίκιο, εγώ δεν διευκρίνησα. Αγοράστηκε με άλλα 2 χειρηστηρια.10000 κορονες όλα μαζί δηλαδή περίπου 970 ευρό. Βασικά είναι δώρο για τα ανεψακι μου. Εγώ δεν ασχολούμαι με κονσόλες. 

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.