Jump to content



Ανταλλακτήριο καρτών Steam. Για περάστε!


Recommended Posts

[H] 1,2,10 αμα τις θελει κανεις. Δεν με νοιαζει ποιες θα μου δωσει γιατι τις πουλαω ολες :p

[MENTION=22279]acct[/MENTION] η τελευταια πωληση ηταν στα 42 πριν καμμια βδομαδα και 36 πριν κανα μηνα και γιαυτο την εβαλε τοσο ο αλλος πιστευω. Θα δω...

Μερικές φορές τα μεγάλα νούμερα είναι για μεταφορά χρημάτων. Αν δεις τη διάμεσο των προηγούμενων τιμών είναι πολύ κοντύτερα στα 10. Προφανώς, βάζεις όσο νομίζεις ότι κάποιος θα πληρώσει. :D

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές τα μεγάλα νούμερα είναι για μεταφορά χρημάτων. Αν δεις τη διάμεσο των προηγούμενων τιμών είναι πολύ κοντύτερα στα 10. Προφανώς, βάζεις όσο νομίζεις ότι κάποιος θα πληρώσει. :D

Εγω νομιζα οτι ΟΛΕΣ τις φορες που βλεπω μεγαλα ποσα σε καρτες ειναι για μεταφορα χρηματων. Απλα ελεγα μηπως κανεις ηθελε να μεταφερει χρηματα σε μενα :p

Εχει ενας σημερα buy order στα 6 ευρω. Με ψηνει... Ονειρο μου ειναι να μαζεψω φραγκα και να αγορασω ενα καλο παιχνιδι με "αερα" για να νιωσω κι εγω για μια μερα πως ειναι να εισαι Κεντρικη Τραπεζα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια #4,επειδη δεν προκειτε να την χρησιμοποιησω,αν την θελει καποιος ας μου πει μην παει τζαμπα.

Να μου πει και πως να την στειλω,γιατι δεν ξερω.

Τη θελω κ εχω κ μια 10αρα να σου δωσω αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Εχω πρω(κ)τογενες πλεονασμα απο #1 και #4, ζηταω απελπισμενα μια 10αρα !!

http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=11443703&token=v5LqRIja

Εχω 10, θελω 4 (2,9).

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.