Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

εγώ ο κακός παίχτης γκρινιάζω γιατί δεν μπορώ να παίζω σαν τον Τάσο, τον Μάριο, τον Νικηφόρο κτλ κτλ...

Τι σημαίνει αυτό πρακτικά ; ότι δεν μπορώ να ευχαριστηθώ το παιχνίδι όπως εσεις.....να αγκομαχώ για να σκοτώσω κάποιον και να με πετσώνουν από παντού... άρα ; Δεν είναι συνετό να το αγοράσω...στα 15-20 ευρώ και αν παιζει ακόμα η παρέα ή κάποιος μου "χαρίσει" τον κωδικό από αγορά nvidia κάρτας!....ή μάλλον θα παμε όλοι μαζί στο Bf6

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα λίγο χαλαρά ( χωρίς ακουστικά ) . Είχα αρκετά καλά kills 12-13 ανά match και ήμουνα τελευταίος στο scoreboard .

Το παιχνίδι είναι τίγκα στα  cheateria κάνουν μπαμ από χιλιομετρα. Δε μπορει ο αλλος να μην ειχε καθολου map knowledge και γενικα να κινειται στο χαρτη σε spectate σα την αδικη καταρα και να σε σκοτωνει instant ενω σε περιμενει απο ακυρη γωνια που κοιταγε instant.Θα περιμενω το τελικο παιχνιδι αν δω cheat whoring απο τη πρωτη εβδομαδα hard pass απο μενα.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς υπάρχουν και οι cheaters και οι hackers σε όλα τα online παιχνίδια, και πολλές φορές έχω παρατήσει παιχνίδια επειδή κατάλαβα ότι γινόντουσαν cheats. Στη beta δεν παρατήρησα κάτι ώστε να μου χαλάσει την εμπειρία και νομίζω ότι ήμουν αρκετά ανταγωνιστικός ώστε να το ευχαριστηθώ.

 

Και BF1 έπαιξα, και BF5 αρκετά αλλά προτιμώ το fast paced του cod, και δεν μου αρέσουν οι μεγάλες πίστες με τανκ, ελικόπτερα κι να γίνεται πανικός. Προτιμώ τις μικρές-μεσαίες πίστες και αυτό το cod μοιάζει λίγο καλύτερο από τα προηγούμενα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@icy20 Είδα το μισό χθες και τκ υπόλοιπο βιντεάκι σήμερα για κάποιο λόγο. Πέθανα στο γέλιο στο τέλος. Χαχαχαχα Γιαννάκη. Εύχομαι να λήξει αισίως το θέμα με το pc ( mobo μάλλον ή ραμ ) και ελπίζω να σας δω στο λανσαρισμα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpirosKGR said:

@icy20 Είδα το μισό χθες και τκ υπόλοιπο βιντεάκι σήμερα για κάποιο λόγο. Πέθανα στο γέλιο στο τέλος. Χαχαχαχα Γιαννάκη. Εύχομαι να λήξει αισίως το θέμα με το pc ( mobo μάλλον ή ραμ ) και ελπίζω να σας δω στο λανσαρισμα 

Μακαρι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Call of Duty: Modern Warfare PC specs

Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core  i3-4340 or AMD FX-6300

Video: NVIDIA  GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950

DirectX 12.0 compatible system

Memory: 8 GB RAM

Storage: 175 GB available hard drive space

Internet: Broadband Internet connection

 

Recommended

Operating System: Windows 10 64-bit latest update

Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor

Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580

DirectX 12.0 compatible system

Memory: 12 GB RAM

Storage: 175 GB available hard drive space

Internet: Broadband Internet connection

Link to comment
Share on other sites

https://www.pcgamer.com/modern-warfare-system-requirements/

 

Η activision εξηγεί για ποιον λόγο απαιτούνται 175gb αποθηκευτικού χώρου.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να τα πάει καλά για 2 λόγους:

- να δούμε σε όσα περισσότερα παιχνίδια γίνεται το crossplay/ το οποίο δούλευε άψογα στη μπετα έκδοση

- να τα βλέπουν οι άλλοι μεγάλοι παίκτες του χώρου ( dice gouxgoux )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.