Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

19 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Εμβολιο τσαμπα δεν υπαρχει.

Υπαρχει υπαρχει. Πας, το κανεις, δεν πληρωνεις μια, φευγεις. 3 φορες το κανα, trust me.

 

20 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Χιλιοτεσταρισμενο ναι, συμφωνω, υπηρξαν εκατομμυρια πειραματοζωα και βλεπουμε τι συμβαινει καθημερινα.

Ναι, τιποτα. Λιγοτερες παρενεργειες και απο εμβολια που κυκλοφορουν δεκαετιες. Τζαμι δουλευει.

 

21 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Δεν επιλεγουν, τους υποχρεωνουν να τα κανουν.

Οχι οχι. Επιλεγουν να μην εμβολιαστουν γνωριζοντας οτι ειναι υποχρεωμενοι να πλερωνουν τεστ μετα. Επιλογη ειναι. 

 

22 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Οσο για τα μετρα που ανεφερες δεν ξερω αν γνωριζεις αλλα βγαινουν πλεον επιτροπες, δημοτικα συμβουλια κτλ.και ζητουν συγγνωμη

Απο που κι ως που; Μια επιτροπη προτεινε τα μετρα, και μια κυβερνηση τα εφαρμοσε. Οι αλλοι, τι ζητουν συγγνωμη; Που φταινε;

 

23 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

απο τις συνεπειες που ερχονται γιατι το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα την πληρωσουν οι ακαταδιωκτοι υπευθυνοι.

Ποιες συνεπειες; 

 

 

Ας μην το συνεχισουμε αλλο, please. Δεν εχει κανενα νοημα. Μπορουμε εφ ορου ζωης να απανταει ο ενας στον αλλον δινοντας απαντησεις καμιας σημασιας και απλα να παιζουμε τη μακρυα γαιδουρα. Οκ, τα 'πατε, πειστηκατε μεταξυ σας, ακομα νομιζετε οτι εχετε δικιο, θα κυνηγατε φαντασματα εφ ορου ζωης, αλλα πλεον η μεγαλη πλειοψηφια που επραξε ορθως αφηνει πισω της σιγα σιγα την απαισια αυτη διετια, παμε παρακατω. Υγεια πανω απ' ολα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ρε συ Γιωργη το οτι πας και δεν πληρωνεις δεν σημαινει οτι ειναι τσαμπα τα εχουν παρει απο τους φορους μας.

Λιγοτερες παρενεργειες και απο εμβολια που κυκλοφορουν δεκαετιες. ??? οκ...

29 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Οχι οχι. Επιλεγουν να μην εμβολιαστουν γνωριζοντας οτι ειναι υποχρεωμενοι να πλερωνουν τεστ μετα. Επιλογη ειναι. 

Απο που κι ως που; Μια επιτροπη προτεινε τα μετρα, και μια κυβερνηση τα εφαρμοσε. Οι αλλοι, τι ζητουν συγγνωμη; Που φταινε;

Καλα δεν φτασαμε ακομα στο τειχος ανοσιας ? ειπαμε τοσα εκατομμυρια το εκαναν.. να πλερωνουν γιατι ?

Μην κοιτας μονο την δικη μας μπανανια..

26 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

θα κυνηγατε φαντασματα εφ ορου ζωης

https://nypost.com/2023/03/06/cnn-ex-boss-jeff-zucker-told-staff-not-to-probe-lab-leak-theory/

https://www.telegraph.co.uk/news/2023/03/04/bbc-conspired-campaign-fear-kept-britain-locked/

Το ποιος θα τους κυνηγαει ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ειναι οι ανεμβολιαστοι..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Ρε συ Γιωργη το οτι πας και δεν πληρωνεις δεν σημαινει οτι ειναι τσαμπα τα εχουν παρει απο τους φορους μας.

 

 

Είτε έκανες είτε δεν έκανες εμβόλιο, τους ίδιους φόρους πλήρωσες. Οι φόροι μας πάνε σε πάρα πολλά πράγματα. Μέσα σε αυτά ενσωματώθηκε και ο εμβολιασμός. Όσο ενσωματώθηκε βέβαια γιατί υπήρξαν και διάφορα πακέτα στήριξης απλό ΕΕ, και η πλειοψηφία των εμβολίων αγοράστηκε ενιαία με ευρωπαϊκά κονδύλια. Ήταν άλλωστε και ο λόγος που καθυστέρησαμε τόσο πολύ και δόθηκε τόσος χρόνος να ανθίσει κάθε λογής συνωμοσιολογία 

 

28 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Λιγοτερες παρενεργειες και απο εμβολια που κυκλοφορουν δεκαετιες. ??? οκ...

 

Ναι ναι. 

 

29 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Καλα δεν φτασαμε ακομα στο τειχος ανοσιας ? ειπαμε τοσα εκατομμυρια το εκαναν.. να πλερωνουν γιατι ?

Μην κοιτας μονο την δικη μας μπανανια..

 

Είπαμε, σε ένα μηνακι δε θα πληρώνει κανείς τίποτα. Αν ισχύουν τα όσα διάβασα βέβαια. 

 

36 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Το ποιος θα τους κυνηγαει ειμαι σιγουρος οτι δεν θα ειναι οι ανεμβολιαστοι..

 

Εγινεεεεεεεεεεε. Απλά, να μας πείτε λίγο ποτέ να περιμένουμε και τα κακά μαντάτα. Θεωρώ αδιανόητο να είναι τόσο σίγουρο ότι οι εμβολιασμενοι θα μετανιώσουμε την ώρα και τη στιγμή, αλλά να μην υπάρχει έστω κατά προσέγγιση ένας χρονικός οριζοντας. Να μάστε προετοιμασμένοι δλδ. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

υπηρξαν εκατομμυρια πειραματοζωα και βλεπουμε τι συμβαινει καθημερινα.

 

Το γιατι ακομα και τωρα το αφηνω ως τροφη για σκεψη..

 

ζητουν συγγνωμη για τα ηλιθια μετρα που πηραν απο τον κοσμο μπας και σωθουν απο τις συνεπειες που ερχονται

 

Αυτές οι απροσδιόριστες φοβίες και οι τροφές για σκέψη, θυμίζουν εξαιρετικά τον@Γιάννης_84 :p

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, το μέλος Simon έγραψε:

Αυτές οι απροσδιόριστες φοβίες και οι τροφές για σκέψη, θυμίζουν εξαιρετικά τον@Γιάννης_84 :p

60+ χρονια δεν τα καταφεραν με την γριπη, σε 8 μηνες βγαλανε το υπερεμβολιο που φτιαχνει και καφε μεταξυ αλλον, για να βγει εμβολιο θελει 5-10 χρονια.

Αν θες απαντας εσυ γιατι ο αλλος το εκανε γαργαρα.. Δεν φτασαμε ακομα στο τειχος ανοσιας και ζητουν απο τους ανεμβολιαστους τεστ ?

Ποια ειναι η γνωμη σου για τα προσφατα δημοσιευματα που ανεβασα προ ολιγου, καλα εκαναν και εθαβαν ειδησεις, γνωμες και γιατρους ?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο "ίδιος" άνθρωπος Fauchi που παρότρυνε ότι δεν είχε φύγει από εργαστήριο στην Kίνα τότε σύμφωνα με τα mail που διερεύσανε επίσης έλεγε ότι όλα τα εμβόλια είναι καλά ελεγμένα κλπ για να πείσει τους Αμερικάνους, οπότε σίγουρα θα πρέπει να συνεχίζουμε να τον πιστεύουμε 🤡 !

 

Η κυβέρνηση επέβαλε τα ράπιντ για να υποχρεώσει γονατίσει οικονομικά τον κόσμο να πάει να κάνει .

(όποια κυβέρνηση και να είχαμε στην Ελλάδα τα ίδια θα έκανε γιατί είναι συνομοσιολόγοι μεταξύ τους) 🤡


Επίσης τσάμπα τα εμβόλια δεν υπάρχουν τα πληρώσαμε, έστελνε η VON DER LIEN sms στον Μπουρλά για να κλείσει deal, όλοι φυλακή θα πάνε στο τέλος !

Στο δια ταύτα ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ προστασία γιατί πολύ απλά στην Αφρική θα έπρεπε να είχαν πεθάνει όλοι λόγο του χαμηλού εμβολιασμού αλλά δυστυχώς μια χαρά ανταπεξέλθαν στον ιό !


Απλά πρέπει να παραδεχθούμε πόσο μλκες είμαστE που πιστέψαμε τις κυβερνήσεις 🤡

και να ασπαστούμε την ιδεολογία και τρόπο ζωής του ZERO TRUST --> Never Trust Always Confirm

και του τύπου έχω κάνει 3 δόσεις

για αρχή κακός έπρεπε να είμαστε στην 5η με 7η δόση κλπ

αλλά για μισό λεπτό πάρε εδώ

 

 

Mr Rogers Clown GIF

Link to comment
Share on other sites

Ποιος χρονικός ορίζοντας για τα κακά μαντάτα; Ήδη υπάρχει κόσμος που την έχει πατήσει και έχει βλαστιμήσει (ή και αποδημήσει), θέλετε κι άλλους; Εγώ, όχι. Ελπίζω να μην προστεθεί ούτε ένας στη λίστα των μετανιωμένων και την ξαφικιτιδοπαθών.

Link to comment
Share on other sites

Και....... ΦΥΣΙΚΑ όπως περνάει ο χρόνος η προπαγάνδα νικά. Είναι σίγουρα πιο ενδιαφέρουσα από την μουντή πραγματικότητα, και εννοείται ότι οι θεωρείες συνωμοσίας είναι καλύτερος αποδιοπομπαίος τράγος για την αποτυχία εκπλήρωσης των προσδοκιών του καθενός.


Δατ σέντ, Η τυχαία εικόνα που έχεις ποστάρει απο πάνω είναι από μόνη της misinformation αλλά δεν πειράζει, ο καθένας έχει τη δική του ατζέντα, κάτσε να ποστάρω και εγώ μια εικόνα απο χαρτί υγείας παρέα με απορρυπαντικό πλυντηρίου.

 

Μιας και κάνατε να γελάσω πάλι, θα ήθελα να θυμίσω μόνο ότι τα viber-turned-telegram groups βομβαρδίζανε δεκάδες χιλιάδες αναγνώστες με ψευδο-"διεπιστήμη" και φυσικά με ένα σκασμό "προφητείες".

Η πιο ωραία από αυτές έλεγε ότι οι "μπολιασμένοι (sic) θα πεθαίνουν κατα εκαττομύρια το 2023" και ότι "ως τότε θα έχει επιβληθεί η νέα τάξη πραγμάτων της σιων (ξανα-sic) και θα μας ελέγχουν μόνιμα για τις μετακινήσεις μας" !

 

Ίσως προτρέχω γιατί έχουμε μόνο Mάρτη του 2023, αλλά γιατί δεν ψοφολογάμε ακόμη όλοι μπας και πέσουν και οι τιμές των ακινήτων;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Η προπαγάνδα ποτέ δεν Νικά η αλήθεια θα βγει, σε δύο χρονάκια από φέτος θα μάθετε και τι έγινε/τε στην ΟΥΚΡΑΝΙΑ, ξεκίνησε το 22 ε το 25 θα μάθετε κάτι τις !

Τόσο καιρό γινότανε προπαγάνδα από τις κυβερνήσεις , δεν είδα κανέναν να λέει καλά τι μλκίες λένε αυτοί εδώ !
Οι ίδιοι που τους πίστεψαν θα ρίξουν πρώτοι τον λίθο-ψήφο για να εξαφανίσουν τους σωτήρες τους !

 

ΕΑΝ & ΕΦΟΣΟΝ

Για πιο λόγο δεν κυνηγάνε τον κόσμο για την 7η δόση σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα ?

Τον σκοπό τους τον πέτυχαν ? αν ΝΑΙ, ποιος ήταν αυτός ?

Τελικά ήταν το μεγαλύτερο πείραμα ? ή υπάρχει άλλο ποιο μεγάλο ?

Τι μέλι γενέσθαι ?

Τελειώσαμε ή έχει και συνέχεια ?

Γιατί μιλάνε οι για την επόμενη πανδημία , τι ξέρουν που δεν ξέρουμε ?
Αυτοί οι γέροι 85+ με το ένα πόδι στο DAVOS τι δουλειά θέλουν να χαράξουν το μέλλον για τους νέους εφόσον βρίσκονται στην τελική ευθεία με το ένα πόδι στον τάφο ?

Μάθαμε αρκετά όλον αυτόν τον καιρό Lobbies - Forums - Qatar το ένα το άλλο !

έχει στηθεί μια παγκόσμια εγκληματική οργάνωση !

ΕΡΩΤΗΣΗ Γιατί δεν αναβαθμίζουμε την δημοκρατία ??? Ποιον δεν συμφέρει ???

 

NEVER TRUST --> NTAC -->Never Trust Always Confirm

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

για να βγει εμβολιο θελει 5-10 χρονια.

 

Που το ξέρεις; 

 

1 ώρα πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Αν θες απαντας εσυ γιατι ο αλλος το εκανε γαργαρα.. Δεν φτασαμε ακομα στο τειχος ανοσιας και ζητουν απο τους ανεμβολιαστους τεστ ?

 

Μα τι λες απάντησα. Είπα, ποιος ασχολείται με τους ανεμβολιαστους; Εγώ προσωπικά όχι. Και είπα, σ ένα μήνα θα σταματήσουν να πληρώνουν. Τι σε νοιάζει τι τείχος προστασίας, όσοι ήταν να τι φτιάξουν μπορεί και να το έφτιαξαν μπορεί και όχι. 

 

14 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Και ο αλλος ρωταει ποτε θα εχουμε τα κακα μαντατα..

 

Δεν αστειεύομαι. Ποτε; Αφού την έκανα τη μαλακια, πείτε μου ποτέ να περιμένω το κακό; Να χαιρετήσω την οικογένεια ρε παιδιά. Απαντήστε μου ρε σεις. Έχω μετανιώσει. Θα μου δώσετε τα φώτα σας τουλάχιστον; Η είναι ένα από τα λίγα θεματακια που ξέφυγε από την επιστημοσύνη των λίγων κι εκλεκτών που πιστεύετε; 

 

Βρε γαμωτο κέρατο μου για παιδί...

3 λεπτά πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Τι μέλι γενέσθαι ?

Τι είναι αυτό ρε;;;;;;;;;;; Τι μέλι ρε; Ανθομελο; Ρε πως έμαθες ιατρική, γεωπολιτική, μελλοντολογία αλλά όχι ορθογραφία; 

 

10 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Εκλογες εχουμε το 2024, οσο για την εικονα παραπανω κρατα την θα χρειαστει.

Ρε Πρωτέα, πες μου λίγο ποτέ θα επιβεβαιωθούν αυτά που λέτε κάνα δυο χρόνια, γιατί έχουμε πήξει στο "θα δείτε" , στο "θα χρειαστεί" και κάτι τέτοια. Πότε;;;; Πότε;;;;;;;;;;;;;; Πες μου πότε, μπας και το βουλώσω, και να συμφωνήσουμε. Πότε;;;;;;;;;;;;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Ποιον δεν συμφέρει ???

 

ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ

 

Spoiler

 

image.png

 

 

Κάντε σαμπσκαρη στο καναλι μου στο τικτοκ και τελεγκραμ για περισσότερες ανατρεπτικές αποκαλυψεις.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Βρε γαμωτο κέρατο μου για παιδί...

Τι είναι αυτό ρε;;;;;;;;;;; Τι μέλι ρε; Ανθομελο; Ρε πως έμαθες ιατρική, γεωπολιτική, μελλοντολογία αλλά όχι ορθογραφία;


κλασικά δεν μπορώ να σου επιτεθώ αλλού αλλά θα σου επιτεθώ για την ορθρογραφία ώστε να κάνω πολιτική δολοφονία χαρακτήρα .

Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:


κλασικά δεν μπορώ να σου επιτεθώ αλλού αλλά θα σου επιτεθώ για την ορθρογραφία ώστε να κάνω πολιτική δολοφονία χαρακτήρα .

 

Να, τέτοια μου λες και με στέλνεις. Αυτά τα φιλοσοφημένα με τρελαίνουν. Ωραίος! Ερωτικός! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ναι αλλά από τηγανίτα τίποτα :hehe: 

Έλα μη μας διακόπτεις τη συζήτηση τώρα με την αυστηρότητα σου. Θέλω να μάθω ποτέ θα με στείλει το εμβόλιο στον άλλο κόσμο. Κάτσε γιατί ξαναπήραν μπρος αυτά τα σενάρια και έχουμε ζουμί εδώ. 

  • Like 2
  • horni 1
  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Που το ξέρεις; 

https://www.google.gr/ αν και η ερωτηση μου θυμισε αυτο

28 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Μα τι λες απάντησα. Είπα, ποιος ασχολείται με τους ανεμβολιαστους; Εγώ προσωπικά όχι. Και είπα, σ ένα μήνα θα σταματήσουν να πληρώνουν. Τι σε νοιάζει τι τείχος προστασίας, όσοι ήταν να τι φτιάξουν μπορεί και να το έφτιαξαν μπορεί και όχι. 

Οτι νανε παλι ετσι ? https://emvolio.gov.gr/vaccinationtracker Ασε τι θα γινει σε ενα μηνα και απαντησε στην ερωτηση.

Δεν φτασαμε ακομα στο τειχος ανοσιας και ζητουν απο τους ανεμβολιαστους τεστ ?

 

Και παμε στα κακα μαντατα γιατι ρωτας να φανταστω αν θα πεθανεις η οχι απο το εμβολιο. Η απαντηση σε αυτην την ερωτηση ειναι δεν εχω ιδεα αν θα πεθανεις η οχι. Αλλα, τα κακα μαντατα στα οποια αναφερομαι εγω δεν εχουν καμια σχεση με το θανατικο που μας προεκυψε ξαφνικα και πεφτουν σαν τις μυγες 20 χρονων παιδακια αλλα τα ψεμματα που ειπαν και μαντρωσαν το κοσμο και οσα προβληματα δημιουργησαν στον κοσμο παγκοσμιως.

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

8 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

σαν τις μυγες 20 χρονων παιδακια

 

Ναι. Οκ. Μάλλον σε άλλο κόσμο ζούμε. Δηλαδή σίγουρα. 

9 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Δεν φτασαμε ακομα στο τειχος ανοσιας και ζητουν απο τους ανεμβολιαστους τεστ ?

Εγώ δεν ξέρω. Εσύ ξέρεις; 

 

10 λεπτά πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

αλλα τα ψεμματα που ειπαν και μαντρωσαν το κοσμο και οσα προβληματα δημιουργησαν στον κοσμο παγκοσμιως

 

Οι νεκροί από covid ήταν τα ψεμματα; Οι εκατόμβες νεκρών για την ακρίβεια; Η ίδια η covid; Τα μέτρα; Η χρησιμότητα τους; Αυτά ήταν τα ψεμματα; Με ποια κριτήρια τα χαρακτηρίζεις εσύ ως ψεμματα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.