Jump to content



Εργαλεία που παρέλαβα και δύο λόγια γι' αυτά


Recommended Posts

Ευχαριστώ! 

 

Γυρνώντας το δεν πάει από την άλλη πλευρά, δηλαδή δεν παραμένει στο σημείο που βρισκόταν. 

 

Αν ακουμπάει στα αριστερά από τη μια, αν το γυρίσω πάλι αριστερά θα ακουμπάει στη γραμμή. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σετ δεν ήταν το αλφάδι με ένα ποιο μεγάλο; Σωστή η παρατήρηση σου για να ελέγξεις αν δείχνει σωστά. Πάντα όταν χρησιμοποιώ αλφάδι το γυρνάω και από την άλλη πλευρά να δω αν έχει απόκλιση διότι μπορεί να έχει κουνηθεί η βάση της φυσαλίδας.

Έγινε επεξεργασία από l3ft3ris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος l3ft3ris έγραψε:

Σετ δεν ήταν το αλφάδι με ένα ποιο μεγάλο; Σωστή η παρατήρηση σου για να ελέγξεις αν δείχνει σωστά. Πάντα όταν χρησιμοποιώ αλφάδι το γυρνάω και από την άλλη πλευρά να δω αν έχει απόκλιση διότι μπορεί να έχει κουνηθεί η βάση της φυσαλίδας.

Εμ, στο καλάθι είχε και ένα μεγαλύτερο αλλά ήταν ξεχωριστά, δεν ήταν σε μια ζελατίνα μαζί δηλαδή.

Επίσης δεν μου ανέφερε κάτι στο ταμείο, ότι είναι σετ, ότι πήρα μόνο το ένα κλπ.

 

Ίσως η @karmen1983 μπορεί να βοηθήσει, νομίζω το πήρε και εκείνη αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, UltraB said:

Εμ, στο καλάθι είχε και ένα μεγαλύτερο αλλά ήταν ξεχωριστά, δεν ήταν σε μια ζελατίνα μαζί δηλαδή.

Επίσης δεν μου ανέφερε κάτι στο ταμείο, ότι είναι σετ, ότι πήρα μόνο το ένα κλπ.

 

Ίσως η @karmen1983 μπορεί να βοηθήσει, νομίζω το πήρε και εκείνη αν δεν κάνω λάθος.

αν δεν κανω τοσο λαθος  - τΑ αλφαδια ηταν 2 μαζι (μεγαλο-μικρο) πακετο

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UltraB said:

Και πήρα μόνο το ένα.

Τέλεια...

 

 

αν ζητησεις το 1 που λειπει δεν νομιζω να εχουν προβλημα να στο δωσουν. αρκει να βρεθει οτι περισσευει καποιο (μεγαλο/μικρο)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

αν ζητησεις το 1 που λειπει δεν νομιζω να εχουν προβλημα να στο δωσουν. αρκει να βρεθει οτι περισσευει καποιο (μεγαλο/μικρο)

Βρε έχουν ένα σωρό, ένα μεγάλο καλάθι.

Αλλά πως μπορούν να βεβαιωθούν ότι δεν το πήρα; Εκεί είναι το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Βρε έχουν ένα σωρό, ένα μεγάλο καλάθι.

Αλλά πως μπορούν να βεβαιωθούν ότι δεν το πήρα; Εκεί είναι το θέμα.

Θα υπάρχει στο καλάθι περίσσευμα το δεύτερο.... εκτός και αν το πήρε κάποιος άλλος με την ίδια ταχτική και έπεσε και στον ίδιο υπάλληλο στο ταμείο.

Αν υπάρχει δεν νομίζω ότι θα σου φέρουν αντίρρηση... μίλησε με τον υπεύθυνο του καταστήματος.

Το barcode δεν έπρεπε να είναι στην ζελατίνα που δένει και τα δύο μαζί.

Και κάτι τελευταίο.... πόσο στο χρεώσανε ??

Έγινε επεξεργασία από osa
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Το να παιρνουμε τα συγκεκριμενα αλφαδια,οταν ακομα υπαρχουν SOLA κ ΚΡΕΑΤΟR απο 30 εως 120 cm  στα 10e  στο πρακτικερ το θεωρω λιγο ρισκο...

Well, δεν το γνώριζα αυτό. Επίσης του LIDL είναι δύο (40cm &100cm) περίπου τα ίδια χρήματα.

Για εμένα που δεν ψάχνω κάτι εξειδικευμένο νομίζω μια χαρά θα είναι.

 

Αύριο θα πάω να ζητήσω και το δεύτερο να δω και τα αυριανά εργαλεία που θα βγάλουν.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπορεί κάποιος να βοηθήσει αν ήταν σετ και τα δύο αλφάδια μαζί; Μην τρέχω άδικα.

Εγώ πάντως αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι εννοούν σαν σετ, είναι το ένα αλφάδι μαζί με τις μύτες.

 

Πχ δείτε στο φυλλάδιο τι γράφει για τους πριτσιναδόρους.

Κάθε σετ 4.99€. Δε μπορεί να έχουν και οι 3 4.99€.

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη 2 ειναι τα αλφάδια και οι πιρτσιναδόροι πάνε πακέτο. Ειχα δει τη συσκευασία προχθες που ήμουν στο lidl. Εξάλλου αναφέρει 128 τεμάχια στο σετ :) 

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αντώνη 2 ειναι τα αλφάδια και οι πιρτσιναδόροι πάνε πακέτο. Ειχα δει τη συσκευασία προχθες που ήμουν στο lidl. Εξάλλου αναφέρει 128 τεμάχια στο σετ :) 

Ωραία, ευχαριστώ Αγάπη.

Θα πάρω και ένα τηλέφωνο πριν πάω (αν βγάλω άκρη απ το τηλέφωνο) για να σιγουρευτώ διότι το είχα πάρει από το κατάστημα της Αλικαρνασσού και δεν είναι ούτε στο ελάχιστο στο δρόμο μου.

Link to comment
Share on other sites

Η μικρη της facom...Εχει αλλα 2 μεγεθη μεγαλυτερα.Για να χουμε κ μερικα απαραιτητα εργαλεια στην αυλη,να μην ανεβοκατεβαινουμε συνεχεια ταρατσα:)IMG_1276.thumb.JPG.a7d909b700ce029c141a3800a731a969.JPGIMG_1277.thumb.JPG.7b5c32dc458ee73f8f7e3007c8c0e06b.JPGIMG_1278.thumb.JPG.56ec64299dc80bbf299cc2f191dd283b.JPGIMG_1279.thumb.JPG.36edd8f472b7d886367f148b92e9bac3.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα από eshop τις μύτες Dewalt DT7969.

Πρώτες εντυπώσεις; Σε αυτή τη τιμή πληρώνεις τη θηκούλα με το μεταλλικό κούμπωμα και το κλιπ ζώνης και παίρνεις δώρο τις μύτες :hehe: 

 

Φαίνονται ποιοτικές και όχι δεν τις έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά δε βρίσκω λόγο να μην είναι καλές :)

 

dewalt_DT7969_screwdriver_bit_magnetic_adaptor_bits_mytes_image001.jpgdewalt_DT7969_screwdriver_bit_magnetic_adaptor_bits_mytes_.image002.jpgdewalt_DT7969_screwdriver_bit_magnetic_adaptor_bits_mytes_.image001.jpgdewalt_DT7969_screwdriver_bit_magnetic_adaptor_bits_mytes_.image0010.jpgdewalt_DT7969_screwdriver_bit_magnetic_adaptor_bits_mytes_.image003.jpgdewalt_DT7969_screwdriver_bit_magnetic_adaptor_bits_mytes_.image0012.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.