Jump to content



Που θα βρώ . . . Και εναλλακτικές προτάσεις!


Recommended Posts

πριν 4 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Ψαχνω το κλιπ ζωνης για το gdr 12v . Στον Στριγκο που το ειχα παρει μου ειχε πει πως δεν εχει και ετσι ειχα παρει το holster το οποιο δεν βολευει . 

Εστειλα τωρα ενα μυνημα και το κεντροβιδας , μπαςςςςς και . 

Στο εξωτερικο οπως βλεπω το εχουν μεσα στα κιτακια αλλα δεν μπορω να το εντοπισω πουθενα ως ξεχωριστο 

 

Εχεις κανεις στο νου κανα αλλο μαγαζι να κοιταξω ?

IMG_0380.jpg

Στράβωσε μέταλλο και φτιάξε και μια βάση για bits όπως εδώ. Θα τη βιδώσεις στις δύο υποδοχές που ήδη υπάρχουν. 

bosgsr108vec2_1.jpg

 

πρόχειρο παράδειγμα.

efeef.png

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@kpetros Είδες που σου λέω! ! !

Άμα το 'βρισκες στο "περίπτερο" το γατζάκι, πως θα πέφτανε τόσο καλές ιδέες!

@Lakisss Μπράβο Νίκο, πολύ καλή ιδέα ! :T:

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω ένα σχετικά πλήρες σετάκι από "ανοιχτήρια" (spudgers) πλαστικά και μεταλλικά.

Έχει άπειρα και φτηνά στο ebay, αλλά έχω προβληματιστεί από τις καθυστερήσεις σε παραλαβές από Κίνα και προσανατολίζομαι να πάρω κάτι από Ελλάδα ή κάπου που να κάνουν τριγωνικές αποστολές.

Ένα παράδειγμα είναι κάτι τέτοιο, αλλά είμαι ανοιχτός σε προτάσεις :)

https://www.skroutz.gr/s/11521326/ΣΕΤ-ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ-ΑΠΟΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗΣ-JAKEMY-JM-OP15.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γνωρίζει κανείς αν φέρνει κανένα κατάστημα Plastiken;

Τα προϊόντα τους ήταν κορυφή και ακόμα και σήμερα είναι από τα πιο ποιοτικά, αν όχι τα ποιοτικότερα που έχω πιάσει.

 

Έχω στο νου μου ένα τοπικό κατάστημα που τα έφερνε, θα επισκεφθώ μήπως έχει ξεμείνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 22 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

https://global.rakuten.com/en/store/mutsuura/item/10495968/?l-id=rgm_item_en_rvp_widget

 

Εχει δει κανεις να τα φερνει καποιος Ελλαδα??

 

3010ps-2.jpg

Δεν υπαρχουν τα συγκεκριμενα εδω,η λαβη τους ειναι απο ενα ειδικο μιγμα σαν υφη ξυλου ,ειδικα για να τα δουλευεις με λαδωμενα χερια ...

Εχουν φτιαχτει γι αυτες τις συνθηκες εργασιας....

Καποια αλλα μοντελα της vessel θα τα βρεις στο Μητροπουλο  στην οδο Αθηνας:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

είχα δει σε ένα παλιότερο θέμα στο φόρουμ , να αναφέρεται ένα μαγαζί στον Πειραιά , που έφερνε αμερικάνικες πέτρες ακονίσματος . Μήπως θυμάται ή ξέρει κανείς ποιο είναι .

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος nikos έγραψε:

είχα δει σε ένα παλιότερο θέμα στο φόρουμ , να αναφέρεται ένα μαγαζί στον Πειραιά , που έφερνε αμερικάνικες πέτρες ακονίσματος . Μήπως θυμάται ή ξέρει κανείς ποιο είναι .

Ναι, ειχα παρει εγω... ΚΟΛΛΕΡΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 4  ,τηλ 2104111355, ειναι λαδιου  κ σε πολυ καλες τιμες... δεν εχει σα'ι'τ , πρεπει να περασεις απο κει.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Ναι, ειχα παρει εγω... ΚΟΛΛΕΡΗΣ  ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ 4  ,τηλ 2104111355, ειναι λαδιου  κ σε πολυ καλες τιμες... http://www.kolleris.com/?page_id=14 , πρεπει να περασεις απο κει.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

 

Eυχαριστω ΓιαγκΤ...καποια στιγμη πρεπει να μου δειξει καποιος πως βαζουμε αυτο με το μπλε χρωμα[ διευθυνσεις-σα'ι'τ] για να μην κανω δυσκολη τη ζωη οσων ψαχνουν κατι εδωμεσα...:(

Με την ευκαιρια ,ριχτε μια ματια στα φυλλαδια  της EXPERT, εχει χρησιμα κ σε καλες τιμες πραγματακια, κ της WERA για χαζολογημα[πανακριβα!] καθως κ στις προσφορες της FACOM ...

 Η πετρα που ειχα παρει εχει παρουσιαστει στη σελ.3 στην κατηγορια ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ...:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Eυχαριστω ΓιαγκΤ...καποια στιγμη πρεπει να μου δειξει καποιος πως βαζουμε αυτο με το μπλε χρωμα[ διευθυνσεις-σα'ι'τ] για να μην κανω δυσκολη τη ζωη οσων ψαχνουν κατι εδωμεσα...:(

 

Spoiler

 

Επιλέγεις το κείμενο που θέλεις , πατάς την εικόνα αριστερά από το "ματάκι" πάνω στην toolbar, και βάζεις το λινκ που θέλεις. 

Πχ κολλέρης

Εναλλακτικά μπορείς να πατήσεις την εικόνα και να προσθέσεις εκεί το κείμενο και το λινκ. Το ίδιο είναι :) 

 

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν στο κεντρο/ΣΠ. Πάτσι/Πειραιά πουλάει κανένας βέργες μέτρησης πετρελαίου; Είπα φέτος να αγοράσω μια για να μην υπάρχουν διαφωνίες κτλ και να την έχω.

 

Άρχισα τα Τηλ σε Σπ. Πάτση βρήκα σε έναν κοντά 29,80€ για 125cm, ελπίζω να βρω κάτι φτηνότερο… μέσω του σκρουτζ έχει ένα κατάστημα που την δίνει στα 18.60€ την 125cm και 12.40€ την 1m.

 

 

Έγινε επεξεργασία από Havic
Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα στην Σευδαπ και μου είπαν 57€…. High score, τελικά αγόρασα σήμερα από τον Πειραιά Αριστείδου 26, ξέχασα το όνομα, στα 15€, η ράβδος δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, ένα τετράγωνο στραντζαριστό αλουμίνιο είναι που στην μια πλευρά έχει χάρακα με εκατοστά, δεν ξέρω αν τα πιο ακριβά έχουν διαφορά, τεσπα, θα ήθελα και χιλιοστά αλλά δεν πειράζει..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.