Jump to content



Project ''Plexi'' - Part -37. LevelOne router mod. Part -4


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Καλημέρα παιδιά.

Οι κατασκευές σου είναι απλά ΜΑΜΑΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Για ότι βοήθεια, απορία, πατέντα και άλλα θέλετε για πλεξιγκλάς εδώ είμαι!!

Έγινε επεξεργασία από yzf906
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στο ραουτερ μπορεις να βαλεις ενα fan ; πιστευω θα ελυνε την θερμοκρασια.

αποψη μου κατα τα αλλα συγχαρητηρια φοβερη δουλεια απλα οπως λενε και οι υπολοιποι ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ολα ΓΙΝΟΝΤΑΙ :)

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το post του Iraklis θα ήθελα να πώ κάτι:

Να πώ την αλήθεια έχω κάποιες τύψεις που έχω παραμερίσει το project....τύψεις όχι που δέν προχωράει, αλλά που αρκετοί από εσάς περιμένατε την ολοκλήρωσή του.

Βλέπετε έχω ένα ελάττωμα...άν μου έρθει κάτι νέο στο μυαλό θα το ξεκινήσω είς βάρος των προηγούμενων...

Από την μία είναι κακό, αλλά ίσως είναι αυτό που βάζει το μικρόβιο για δημιουργία νέας κατασκευής.:)

Ξέρω...έχω παραμερίσει και το project με το cpu cooler αλλά δέν γουστάρω να το πιάσω ούτε αυτό, απλά!

Άν κάτι δέν μου κάνει κέφι δέν το ακουμπάω, γιατί δέν θα απολαύσω την κατασκευή!

Είμαι μυστήριο τραίνο...αυτά έχουν οι καλλιτέχνες!:p

Θα τα τελειώσω όλα όμως πού θα πάει...Υπόσχεση! :)

Link to comment
Share on other sites

Γαμώτεν! Διαβάζω από το μεσημέρι το ποστ σου από την πρώτη σελίδα μέχρι ΚΑΙ την 57η! Τα projects σου για μένα χαρακτηρίζονται "Psychedelic". Απίστευτη δουλειά! Απίστευτη λεπτομέρεια και πολύ καλό γούστο. Βασικά έχεις συνδυάσει τα δύο αγαπημένα μου υλικά, plexy και carbon. Για μένα είσαι θεός! Συγχαρητήρια! Συνέχισε έτσι! ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Φιλε Λακη, επειδή το thread ειναι τεραστιο, θα μπορούσες να ποσταρεις εδώ στο τέλος, την τελική εικόνα που έχει το project?, μαζί με ηχεία και λοιπές... προσθήκες...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Λακη, επειδή το thread ειναι τεραστιο, θα μπορούσες να ποσταρεις εδώ στο τέλος, την τελική εικόνα που έχει το project?, μαζί με ηχεία και λοιπές... προσθήκες...

full ανάλυση.:)

nppkZ.jpg

Link to comment
Share on other sites

xD πω τέλειο ήταν, φέτος (2011) δεν είχε athens digital week :fist: και seafalco ξέρω έκανα χαζομάρα που δεν έβγαλα και τον δημιουργό μαζί του :(

http://img151.imageshack.us/img151/3009/projeckplexilakisssfina.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, τώρα μπορούμε να το βλέπουμε και να το θαυμάζουμε χωρίς να το ψάχνουμε μέσα στις απειρες σελίδες του θέματος...

Το μόνο που μένει είναι να μην το θάψουμε πάλι κάτω απο τα ποστ μας...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Λοιπόν, ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ.

Έβλεπα το πρότζεκτ της karmen1983 στο ινσόμνια και βλέπω να γράφει αν είσαι αυτός που υποψιάζεται και αρκετά +1 στην απάντηση σου.

Ε λοιπόν μην το κουράζω, έψαξα για Lakisss TheLab στο google και εσύ είσαι ο λόγος και η αιτία που έχασα τον ύπνο μου 2 μέρες τώρα για να διαβάσω από την αρχή μέχρι τέλους αυτό το θέμα.

Φυσικά έχεις εκθειαστεί τόσο περίτρανα που ότι και να πω θα είναι τουλάχιστον αστείο,

οπότε θα αρκεστώ να σου πω ότι κέρδισες έναν ακόμα fan και ότι και γω σαν τους άλλους εδώ πέρα έχω πάθει την πλάκα μου και τρίβω τα μάτια μου με αυτά που βλέπω.

Τέλος να πω ότι στεναχωρήθηκα και εγώ για την θέση σου στο ADW γιατί νιώθω σαν να τα πέρασα μαζί σου τα δύο χρόνια που διάβασα σε δύο μέρες :p . Αλλά έχει λήξει αυτό, απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου ένα πράμα :tomato:

Καλή συνέχεια λοιπόν, συνέχισε να μας εκπλήττεις.

*

Περιμένω την οθόνη από πλέξ :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.