Jump to content



True Violet Project


karmen1983

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Να 'μαι και εγώ.. (κράτησα το ίδιο nick οπότε ξέρετε από που ήρθα :p )

Karmen, συγχαρητήρια για την επιμονή σου στη λεπτομέρεια και για το κουράγιο σου να φτιάξεις από το μηδέν κάτι μοναδικό.

Θα παρατηρώ την πορεία σου από εδώ πλέον και εύχομαι τα καλύτερα.

Πι.Ες: Καλημέρα σε όλο το φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχαριστώ όλους και καλώς ήρθατε οι νέοι :T:

@veteranos123 θα το δείτε τελειωμένο όταν στερέψουν οι ιδέες :)

Πάντως εγώ ανυπομονώ να το δω τελειωμένο:jump1:

Έγινε επεξεργασία από veteranos123
Link to comment
Share on other sites

Παίδες συγνώμη για την αργοπορία. Παρόλο που οι ιδέες είναι πολλές, δυστυχώς χρόνος πλέον 0 :getlost:

H δουλειά με έχει κάνει Βέγγο και γενικά δεν μπορώ να ασχοληθώ καν 1 ώρα την μέρα με το project. Αν δεν είχε γίνει sticky θα το είχα αφήσει, απλά τώρα το σκέφτομαι... :hm:

Δεν υπόσχομαι Update όμως σύντομα δυστυχώς :wall:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Αγάπη, επειδή γενικότερα έχουμε αρχίσει και κάνουμε κάποιες εκκαθαρίσεις στα project που τρέχουν, αν νομίζεις ότι δε μπορείς να ανταπεξέλθεις στις απαιτήσεις του True Violet, τότε να κοιτάξουμε να βρούμε κάποιον να σε αντικαταστήσει.

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Ειλικρινά λυπάμαι που δεν μπορώ να είμαι μέσα στα χρονικά περιθώρια. Ξέρω ότι οι χορηγοί ζητούν update σε συγκεκριμένες περιόδους. Δυστυχώς για 20 μέρες minimum δεν έχω την δυνατότητα να ανεβάσω update.:wall:

Ατομα να το αναλάβουν υπάρχουν πολλά στον Λάμπη ευτυχώς. Αν δεν γίνεται να κάνετε υπομονή20-30 μέρες αποσύρομαι και με χαρά δίνω το hardware σε άτομο που θα επιλέξετε :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.