Jump to content



True Violet Project


karmen1983

Recommended Posts

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION]

Ειλικρινά λυπάμαι που δεν μπορώ να είμαι μέσα στα χρονικά περιθώρια. Ξέρω ότι οι χορηγοί ζητούν update σε συγκεκριμένες περιόδους. Δυστυχώς για 20 μέρες minimum δεν έχω την δυνατότητα να ανεβάσω update.:wall:

Ατομα να το αναλάβουν υπάρχουν πολλά στον Λάμπη ευτυχώς. Αν δεν γίνεται να κάνετε υπομονή20-30 μέρες αποσύρομαι και με χαρά δίνω το hardware σε άτομο που θα επιλέξετε :T:

Έχουμε κανονίσει συνάντηση σήμερα το απόγευμα για να συζητήσουμε κάποια θέματα, θα το συζητήσω με τα παιδιά και θα σου απαντήσω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Έχουμε κανονίσει συνάντηση σήμερα το απόγευμα για να συζητήσουμε κάποια θέματα, θα το συζητήσω με τα παιδιά και θα σου απαντήσω.

έγινε boss :T:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι, η υπομονή είναι μεγάλο χάρισμα και όποιος την επιδεικνύει -βλέποντας την ουσία του πράγματος- αξίζει της προσοχής μας!

Έτσι ο έξυπνος χορηγός συμπαρίσταται και δεν κοιτά το "ρολόι" και η "αμοιβή" του είναι σίγουρη.

Γιατί το καλό το σχόλιο από τον άνθρωπο που εκτιμάς έχει άλλο ειδικό βάρος από μια γενική ευχαριστία.

Και για να μην δημιουργηθεί καμία παρανόηση, καλύτερα να ξεχάσουμε την ιδέα της συνέχειας από άλλο "άτομο", το -οποιδήποτε- project, δεν είναι μια γραμμή παραγωγής, που απλά κωλύεται ό ένας εργάτης , και βάζουμε έναν άλλο στη θεση του.

Εδώ υπάρχει "άρωμα" από την ψυχούλα του δημιουργού, κι αυτό δεν υποκαθίσταται, ή για να το θέσω ορθότερα , δεν επιτρέπεται να υποκατασταθεί.

Όταν ο καλιτέχνης έχει πρόβλημα, τότε είναι που πρέπει να τον τιμήσουμε, και να περιμένουμε να επανακάμψει "δριμύτερος", μέχρι τότε π ε ρ ι μ έ ν ο υ μ ε !

Αλλοιώς να δίνουμε τα project Φασόν, ....άλλα νομίζω ότι τότε αυτά θα είναι "άψυχα" και αυτό δεν το θέλει κανείς , ακόμα ούτε κι ο ποιό ανεβάσταγος χορηγός!

Άντε καλημέρα σε όλους και Αγάπη μην αγχώνεσαι, αυτοί που ξέρουν ...περιμένουν, οι υπόλοιποι, καλά θα κάνουν να μάθουν να περιμένουν και να εκτιμούν το χρόνο και την ψυχή που βάζεις στις "δουλειές" σου!

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω ότι, η υπομονή είναι μεγάλο χάρισμα και όποιος την επιδεικνύει -βλέποντας την ουσία του πράγματος- αξίζει της προσοχής μας!

Έτσι ο έξυπνος χορηγός συμπαρίσταται και δεν κοιτά το "ρολόι" και η "αμοιβή" του είναι σίγουρη.

Γιατί το καλό το σχόλιο από τον άνθρωπο που εκτιμάς έχει άλλο ειδικό βάρος από μια γενική ευχαριστία.

Και για να μην δημιουργηθεί καμία παρανόηση, καλύτερα να ξεχάσουμε την ιδέα της συνέχειας από άλλο "άτομο", το -οποιδήποτε- project, δεν είναι μια γραμμή παραγωγής, που απλά κωλύεται ό ένας εργάτης , και βάζουμε έναν άλλο στη θεση του.

Εδώ υπάρχει "άρωμα" από την ψυχούλα του δημιουργού, κι αυτό δεν υποκαθίσταται, ή για να το θέσω ορθότερα , δεν επιτρέπεται να υποκατασταθεί.

Όταν ο καλιτέχνης έχει πρόβλημα, τότε είναι που πρέπει να τον τιμήσουμε, και να περιμένουμε να επανακάμψει "δριμύτερος", μέχρι τότε π ε ρι μ έ ν ο υ μ ε !

Αλλοιώς να δίνουμε τα project Φασόν, ....άλλα νομίζω ότι τότε αυτά θα είναι "άψυχα" και αυτό δεν το θέλει κανείς , ακόμα ούτε κι ο ποιό ανεβάσταγος χορηγός!

Άντε καλημέρα σε όλους και Αγάπη μην αγχώνεσαι, αυτοί που ξέρουν ...περιμένουν, οι υπόλοιποι, καλά θα κάνουν να μάθουν να περιμένουν και να εκτιμούν το χρόνο και την ψυχή που βάζεις στις "δουλειές" σου!

Συμφωνώ, και εγώ θα προτιμούσα να παραμείνει το project στα χέρια της karmen, αυτός που ξεκινάει κάτι έχει στο μυαλό του κάτι ένα σχέδιο, αν το πάρει άλλος θα έχει κάτι άλλο στο μυαλό του, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα οι ιδέες να μην ταιριάζουν και ως τελικό αποτέλεσμα να μην είναι και το επιθυμητό:fist:

Link to comment
Share on other sites

επειδη μου ειναι αδυνατον να διαβασω 16 σελιδες

να καταλαβω κατι ;

προοριζεται καπου αυτο το project και εχει χρονοδιαγραμμα ; γτ να πρεπει να φυγει απο τα χερια της καρμεν ;

edit: χαχ....το ψιλιαστηκα σημερα το πρωι και οχι το βραδυ που το διαβασα :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos

Ειλικρινά λυπάμαι που δεν μπορώ να είμαι μέσα στα χρονικά περιθώρια. Ξέρω ότι οι χορηγοί ζητούν update σε συγκεκριμένες περιόδους. Δυστυχώς για 20 μέρες minimum δεν έχω την δυνατότητα να ανεβάσω update.:wall:

Ατομα να το αναλάβουν υπάρχουν πολλά στον Λάμπη ευτυχώς. Αν δεν γίνεται να κάνετε υπομονή20-30 μέρες αποσύρομαι και με χαρά δίνω το hardware σε άτομο που θα επιλέξετε :T:

Έχουμε κανονίσει συνάντηση σήμερα το απόγευμα για να συζητήσουμε κάποια θέματα, θα το συζητήσω με τα παιδιά και θα σου απαντήσω.

Δεν περνανε αυτα σε μας!

Σιγα μη δωσετε τη "βιολετα" για υιοθεσια!

Καλο μηνα να'χετε κι εσεις...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα, μου άρεσε πολύ το project (μπράβο karmen), αλλά συμβαίνουν αυτά.

Αν το πάρει άλλος τελικά, πρέπει τουλάχιστον να σεβαστεί το χρώμα που επιλέχθηκε από την karmen. Αν δεν είναι εφικτό αυτό, προτείνω

Roses are red
Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές σελίδες είχα πει ότι θέλω το θέμα να είναι σοβαρό, χωρίς περιττά σχόλια και τα γνωστά. Οπώς επίσης είχα πει ότι θέλω να το διασκεδάσουμε κιόλας. :T:

Οπότε ευχαριστώ τον [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] που βοήθησε στο να γίνει αυτή η πλάκα λόγω πρωταπριλιάς και να γελάσουμε λίγο :)

[MENTION=15018]Seafalco[/MENTION] περιττό να πω δάσκαλε ότι ήσουν ένας απο τους "στόχους" έτσι; :p

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις το ξέρετε ότι παίρνω 5 χάπια για την πίεση;;;;;

Για κάποιο περίεργο λόγο (ίσως όχι και τόσο :hmm:, γιατί όλη η βδομάδα πήγε διπλοβάρδια), νόμιζα ότι η πρώτη είναι την Δευτέρα!

Μου ήρθε κεραμίδα!

Τώρα γελάω με τον εαυτό μου, αλλά το πρωΐ , "ανέβασα ατμό!!":mad: :fist::rant: το πήρα χαμπάρι όταν έφτασα στη δουλειά και μου είπαν καλό μήνα :slap:

Να είμαστε καλά όλοι και του χρόνου να φυλαγόσαστε!!:p

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχααα !

Στο διάτανο σκ@τόπαιδα !

Και ήμουν έτοιμος να προτείνω στην karmen να σουτάρει τους χορηγούς και τις προθεσμίες τους και να της έδινα εγώ κάποιο hardware ... :wall:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα γελάω με τον εαυτό μου, αλλά το πρωΐ , "ανέβασα ατμό!!":mad: :fist::rant: το πήρα χαμπάρι όταν έφτασα στη δουλειά και μου είπαν καλό μήνα :slap:

Να είμαστε καλά όλοι και του χρόνου να φυλαγόσαστε!!:p

Aν πήγαινα Κυριακή στην δουλειά και εγώ θα ανέβαζα ατμό! :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.