Jump to content


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

ναι ναι, αυτό που αγοράζεις ξεχωριστά PCB, switches, stabilizers, κουμπιά, και όλα αυτά και στην ουσία φτιάχνεις keyboard κομμάτι κομμάτι..  είμαι λίγο noob σε αυτά :p, αξίζει από το να αγοράσεις ένα έτοιμο? η η διαφορα είναι μικρή και στην ουσία όσοι το κάνουν το κάνουν σαν hobby περισσότερο?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ίσως το πιο φθηνό πλήρες RGB MECHANICAL KEYBOARD στην παγκόσμια αγορά. MOTOSPEED Inflictor CK104.Στα 47 ευρώ!!!!!! Βίντεο παρουσίασης

Έρχεται σε τρεις χρωματισμούς με  Outemu Blue switches κλώνους cherry mx.Έχει πάρα πολύ καλές κριτικές από χρήστες και αγοραστές. Νομίζω ότι η αγορά του σε αυτά τα χρήματα αξίζει "τρελά".Εγώ πάντως τσίμπησα ένα και όταν παραλάβω ανεβάζω φωτογραφίες και εντυπώσεις.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/12/2016 at 8:05 PM, black66.gr said:

Ίσως το πιο φθηνό πλήρες RGB MECHANICAL KEYBOARD στην παγκόσμια αγορά. MOTOSPEED Inflictor CK104.Στα 47 ευρώ!!!!!! Βίντεο παρουσίασης

Έρχεται σε τρεις χρωματισμούς με  Outemu Blue switches κλώνους cherry mx.Έχει πάρα πολύ καλές κριτικές από χρήστες και αγοραστές. Νομίζω ότι η αγορά του σε αυτά τα χρήματα αξίζει "τρελά".Εγώ πάντως τσίμπησα ένα και όταν παραλάβω ανεβάζω φωτογραφίες και εντυπώσεις.

Το έχεις παραλάβει φίλε μου; Εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

 

Ωραία πράγματα βλέπω εχουν βγάλει οι σχιστομάτηδες!!

 

Σήμερα είπα να βγάλω τον παππού (ibm model m 1st gen, 1986 ή '87) απο τη ντουλάπα για λίγο κλίκι κλίκι :lol::lol::lol:

_5200073 copy.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@and64 Αθάνατα πληκτρολόγια, βασικά, άμα το λύσεις και βάψεις το "ασπρο" χρώμα σε μαύρο ή what ever χρώμα επιλογής σου θα είναι σαν να το αγόρασες χθες - retro style με σύγχρονη χρωματική πινελιά. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.